Mitutoyo Imada Peacock Niigataseiki Kanetec Kanon

Kontakt z LP Products


LP Products s.c.
ul. Konstytucji 3 Maja 76, PL 34-120 Andrychów
NIP: PL 5512306845, REGON: 852617353
D-U-N-S®: 367932121, Nr BDO: 000005432



tel.  : (+48) 33 870 45 95
kom: (+48) 608 37 47 25
e-mail: biuro@Lp-p.pl

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
Obsługa sprzedaży
Bożena Jarosz
tel.: 33 870 45 95,  kom.: 608 37 47 25
e-mail: biuro@Lp-p.pl

Logistyka
Jakub Karelus
tel.: 33 870 45 95 w.28,  kom.: 535 620 002
e-mail: logistyka@Lp-p.pl
DORADCY TECHNICZNI:

Krzysztof Potoczny 
tel.: 33 870 45 95 w.27,  kom.: 606 132 446
e-mail: K.Potoczny@Lp-p.pl


Alicja Brusik
tel.: 33 870 45 95 w.31,  kom.: 662 158 749
e-mail: pomiary@Lp-p.pl


Edward Petek
tel.: 33 870 45 95 w.24,  kom.: 696 47 44 45
e-mail: E.Petek@Lp-p.pl


Renata Karolczyk
tel.: 33 870 45 95 w.26,  kom.: 664 039 194
e-mail: R.Karolczyk@Lp-p.pl
BOK REJON PÓŁNOCNY:
Doradca techniczny
Łukasz Grzanka
kom.: 604 164 464
e-mail: L.Grzanka@Lp-p.pl

Oferty 
Aleksandra Grzanka
kom.: 537 504 907
e-mail: L.Grzanka@Lp-p.pl
SZKOLENIA METROLOGICZNE:

Renata Karolczyk

tel.: 33 870 45 95 w.26,  kom.: 664 039 194
e-mail: szkolenia@Lp-p.pl
SERWIS:

Jakub Karelus
tel.: 33 870 45 95 w.29,  kom.: 535 620 002
e-mail: serwis@Lp-p.pl

Dyrektor handlowy
Barbara Lupa
tel.: 33 870 45 95
e-mail: B.Lupa@Lp-p.pl

Dyrektor zarządzający
Edward Lupa
tel.: 33 870 45 95
e-mail: E.Lupa@Lp-p.pl

Masz pytanie? Napisz do nas

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!

-0.915986 ms